Pro-Tech

NESLIDI, NELAIDI DRĖGMEI APSAUGINĖ DANGA VISIEMS PAVIRŠIAMS
PRO - TECH
elastingumas 600%

protech

KAS YRA PRO-TECH DANGA?

  • Tai parengta naudoti, unikali, vienkomponentė, tepama, neslidi, nepralaidi vandeniui, ypatingai atspari poliuretano danga. Dangos nereikia maišyti su kitomis medžiagomis ar sudėtinėmis dalimis. PRO-TECH danga gali būti maksimaliai neslystanti su kaučiuko užpildu arba taip pat neslidi, bet be kaučiuko užpildo (lygi).

KUR SLEPIASI PRO-TECH DANGOS UNIKALUMAS?

  • PRO-TECH puikiai atlaiko šalti, karšti, staigius temperatūros pokyčius, todėl ypač tinkama naudoti Lietuvoje. Ši danga yra elastinga, tinkama sąlyčiui su maistu, nepelija, nebyra, turi didelį atsparumą mechaniniams ir cheminiams poveikiams. PRO-TECH skirta lauko ir vidaus darbams, galima dengti ant vertikalių ir horizontalių paviršių. Danga lengvai dengiama naudojant volelius ir teptukus, todėl ir pradedantysis lengvai gali pasiekti profesionalo kokybę atitinkančių rezultatų.

KUO YRA NAUDINGA PRO-TECH DANGA?

  • PRO-TECH sėkmingai panaudosite tiek buityje, tiek pramonėje. Ja galima lengvai dengti koridorių, garažų, vonios kambarių, pirčių, balkonų, terasų, verandų, laiptų, rusių, nuolydžių grindis, viešojo transporto salonų grindis, takus aplink baseinus, automobilių priekabas, bagažines, kėbulus, laivų denius, naudoti sporto aikštelių įrengimui bei linijų žymėjimui ir kt. Danga tinka praktiškai visiems paviršiams – gali būti tepama ant keramikos, slidžių plytelių, betono, asfalto, metalo, medžio, medžio plokščių, gumos, PVC, plastiko, stiklo ir kt.

 

protechh

Facebook link
Visos teisės saugomos © 2023 pro-tech.lt